Artykuł

sty 12 2012
0

Alt Control Delete w konkursie na Blog Roku 2011

Jak być może zauważyliście, Alt Control Delete bierze udział w konkursie na Blog Roku 2011. O konkursie dowiedziałem się stosunkowo niedawno i to całkiem przypadkowo (przyznaje się, że wypatrzyłem go na innym blogu). Nigdy nie startowałem w konkursach tego typu, lecz w tym roku postanowiłem skorzystać z okazji i sprawdzić swoje możliwości na tle licznej, polskiej konkurencji:)

W dniu dzisiejszym, zakończyła się możliwość zgłaszania blogów do konkursu, a od godziny 15 można już głosować na swój ulubiony blog za pomocą SMS. Jeśli lubicie Alt Control Delete (niezależnie od przyczyn), lub po prostu uważacie, że niniejszy blog zasługuje na wyróżnienie, to możecie na niego zagłosować wysyłając SMS o treści B00243 (w środku pojawiają się dwa zera) na numer 7122. Koszt SMS to 1 zł + 23% VAT (1,23 zł brutto). Dochód z SMSów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Będę wdzięczny za wszelkie Wasze głosy oraz udostępnienia tej informacji np. wśród Waszych znajomych:)

P.S. Z jednego numeru telefonu można głosować tylko raz na dany blog.

P.S. 2 Pierwszy etap głosowania SMS trwa do 19 stycznia. Od 19 stycznia do 7 lutego trwa drugi etap głosowania SMS i w tym głosowaniu zostaną wyłonione nominacje dla bloga blogerów. Informacje o ilości głosów dla danego bloga aktualizowane są dwa razy dziennie i wyświetlane za pomocą specjalnych oznaczeń, o których więcej możecie przeczytać tutaj.

Data ostatniej modyfikacji: 12.01.2012, 20:52.

Podoba Ci się ten wpis? Powiedz o tym innym!

Send to Kindle

Komentarze

blog comments powered by Disqus