Artykuł

gru 04 2012
0

34 niezbędne aplikacje dla Androida na szybki start

Otwartość Androida oraz agresywna polityka producentów tworzących słuchawki z tym systemem, doprowadziła do niesamowitej ekspansji tej platformy na rynku. Z systemu z pod znaku zielonego robota korzystają już praktycznie wszyscy. Młodsi, starsi, dorośli, mniej lub bardziej świadomi użytkownicy i każdy robi to w inny sposób. Sam Android daje ogromne możliwości, ale to tak naprawdę tylko przedsmak tego, co można w tym systemie robić.

Prawdziwa zabawa zaczyna się w Google Play, czyli w sklepie z aplikacjami dla zielonego robota. W chwili obecnej znajduje się tam kilkaset tysięcy mniej lub bardziej przydatnych programów. W takim natłoku aplikacji, początkowo może być trudno znaleźć coś dla siebie, dlatego też przygotowałem poniższy wpis ukazujący 34 wybrane przeze mnie aplikacje.

Większość z tych programów była już opisywana na łamach tego blogu, jednak nigdy nie było tu aż tak dużego zestawienia w jednym miejscu. W moim osobistym odczuciu większość z tych programów to taki must have, natomiast pozostała część uzależniona jest trochę od Waszych indywidualnych zainteresowań.

Przy każdym z programów znajdziecie krótki jego opis, link do Google Play, odnośnik do wpisu na blogu (jeśli tylko taki był) oraz informację o potencjalnym koszcie.

Zapraszam do zestawienia:)

Allegro

Opis: Aplikacja wydana przez aukcyjnego giganta, to pierwsza pozycja w dzisiejszym zestawieniu. Program prezentuje się całkiem przyjemnie i po kilku różnych aktualizacjach zawiera większość kluczowych funkcjonalności serwisu. Pewien szkopuł to brak dedykowanej tabletom wersji, co szczególnie w przypadku tego typu produktu wydaje mi się być dość sporym nieporozumieniem. Sporo przestrzeni na tablecie jest niezagospodarowane, przez wymuszone skalowanie wersji przeznaczonej na telefony.

Poza tym jednym niuansem, program prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Cena: darmowa

Google Play: Allegro

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 3

Any.Do

Opis: Jeśli Twoja pamięć bywa ulotna, a Ty często zapominasz o zadaniach które masz do wykonania, to z pewnością powinieneś pomyśleć o Any.Do. Ten mały, acz zarazem bardzo przydatny program (który może synchronizować swoje zadania również z webowym kontem) z pewnością przyczyni się do zwiększenia Twojej efektywności i odciąży Twój umysł od konieczności zapamiętywania kolejnych zadań TODO. Jeśli nie chcesz się bawić w GTD i inne tego typu metody, to istnieje spora szansa, że szybko zaprzyjaźnisz się z Any.Do:)

Cena: darmowa

Google Play: Any.Do

AppSales

Opis: Promocja jest w zakupach słowem kluczem, który szybko potrafi otworzyć najbardziej zamknięty portfel. Ciężko nie skusić się na produkt, jeśli jest on oferowany ze zniżką. Aspekt promocyjnych zakupów dotarł również na Androida. W Google Play znajdziecie coraz więcej promocji, czy też wyprzedaży (trochę taki termin średnio pasuje do produktu, którego właściwie nie da się wykończyć) aplikacji i gier. AppSales jest aplikacją, która wyszukuje takie promocje i wyświetla je swoim użytkownikom w atrakcyjny i przejrzysty sposób. W nowszej wersji programu dodano wiele różnych opcji filtrowania promocji.

Cena: darmowa

Google Play: AppSales

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: AppSales

avast! Mobile Security

Opis: Kiedyś złośliwe oprogramowanie było tylko domeną systemu Windows, dziś się to jednak powoli zmienia. Android który na platformach mobilnych oferuje wyjątkową otwartość, szybko zyskał zainteresowanie twórców złośliwych aplikacji. W przypadku instalacji każdego programu, poznajemy co prawda jego pozwolenia do wykorzystywania określonych elementów systemu, jednak wielu z nas, często godzi się na wszystko nie do końca czytając wyświetlane komunikaty. Avast! w wersji mobilnej pomoże nam się zabezpieczyć trochę przed własną nieuwagą i powinien nas uchronić przed poważniejszymi niebezpieczeństwami, które czyhają na użytkowników systemu z pod znaku zielonego robota.

Cena: darmowa

Google Play: avast! Mobile Security

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: avast! Mobile Security

Bilkom

Opis: Bilkom to oficjalny rozkład jazdy pociągów, który obejmuje praktycznie wszystkich krajowych przewoźników. Oprócz standardowych informacji o przejazdach na konkretnych trasach, możemy uzyskać informacje o odjazdach/przyjazdach z konkretnej stacji, sprawdzić połączenia na mapie, a w przypadku pociągów IC kupić nawet bilet (zakupy realizowane są po przekierowaniu do przeglądarki).

Miłym akcentem jest wyświetlanie informacji na temat potencjalnych opóźnień. Niestety ta funkcjonalność nie zawsze działa. Sporym minusem aplikacji jest kiepska optymalizacja layoutu - kiepsko on wygląda na mniej popularnych rozdzielczościach. Pomijam już fakt braku dedykowanej tabletom wersji. Mimo wszystko, ciężko znaleźć lepszą alternatywę.

Cena: darmowa

Google Play: Bilkom

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Bilkom

Ceneo

Opis: Ceneo to już drugi produkt z grupy Allegro w dzisiejszym zestawieniu. Myślę, że większości z Was nie muszę przedstawiać tej porównywarki cen. W wersji na Androida przeniesiono kluczowe funkcjonalności produktu i dodano jeden ciekawy smaczek, jakim niewątpliwie jest wyszukiwanie produktów na podstawie zeskanowanego kodu kreskowego. Dzięki temu łatwo porównać ceny określonych produktów podczas wizyty w klasycznym sklepie.

Cena: darmowa

Google Play: Ceneo

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Ceneo

Chrome

Opis: Google długo zwlekało z premierą swojej przeglądarki na system Android, ale od pewnego czasu w końcu jest ona dostępna. Mimo wciąż ograniczonej dostępności (wymaga Androida 4.0.x +), program cieszy się całkiem sporą popularnością. W głównej mierze zawdzięczamy to z pewnością opcjom synchronizacji z kontem Google oraz przyzwyczajeniom użytkowników komputerów. Osobiście sam używam tej przeglądarki i jestem całkiem zadowolony z tego faktu, dlatego też przynajmniej proponuje Wam jej sprawdzenie - o ile oczywiście tylko macie taką możliwość.

Cena: darmowa

Google Play: Chrome

ColorDict Dictionary Wikipedia

Opis: ColorDict to uniwersalny słownik na Androida. Oprócz standardowych słowników typu polsko-angielski, znajdziecie tu również np. słownik wyrazów obcych czy bliskoznacznych. Ciekawym smaczkiem będzie również dostęp do haseł z Wikipedii.

Nie wszystkie elementy są jednak od razu zawarte w aplikacji. Część można pobrać wykorzystując mechanizmy wbudowane w program, pozostałe znajdziecie w Internecie, a wszystko to całkowicie za darmo:)

Cena: darmowa

Google Play: ColorDict Dictionary Wikipedia

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 4

Doit.im | GTD

Opis: Kiedy Twoja lista zadań jest naprawdę długa i zwykłe metody stają się nie wystarczające (patrz wyżej Any.do), warto sięgnąć po cięższą artylerię. Osobiście do tej grupy zaliczam metodę GTD opracowaną przez Davida Allena.

Doit.im jest jedną z lepszych aplikacji, który usprawni nam wykorzystanie GTD, a na dodatek dzięki smartfonowi będzie zawsze przy nas. Z konta utworzonego w Doit.im można również korzystać za pomocą przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze.

Cena: darmowa

Google Play: Doit.im | GTD

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Doit.im Pro

Dropbox

Opis: Wszechobecna ostatnimi czasy mobilność, wymusza zmianę naszych przyzwyczajeń. Coraz częściej pracujemy, czy komunikujemy się ze światem, właściwie z dowolnego jego miejsca. Wyraźnie w tym pomocny jest niewątpliwie Cloud Computing który umożliwia przechowywanie naszych danych na serwerach w sieci, dzięki czemu mamy do nich nieustanny dostęp, niezależnie od tego gdzie aktualnie jesteśmy i z jakiego urządzenia obecnie korzystamy.

Sztandarowym przykładem CC jest właśnie Dropbox, który przechowuje nasze pliki. Dropbox oprócz Androida obsługuje jeszcze kilka innych platform oraz posiada świetny interfejs webowy.

W wersji darmowej otrzymujemy 2GB przestrzeni, jednak w prosty sposób i bez żadnych kosztów, możemy zyskać kilka razy więcej.

Cena: darmowa

Google Play: Dropbox

Wpis na blogu: Dropbox - wygodny dysk internetowy

Endomondo

Opis: Endomondo to jedna z tych aplikacji, która troszczy się o naszą kondycję. Korzystając z programu możemy wybrać jedną z kilkudziesięciu dyscyplin, a następnie włączyć GPS i rozpocząć trening. Aplikacja rozpocznie zliczanie spalonych przez nas kalorii i zarejestruje nasz cały trening z wszystkimi kluczowymi statystykami. Później możemy porównać nasze rezultaty z innymi w dedykowanym serwisie, bądź też udostępnić informacje o treningu na Facebooku.

Cena: darmowa, dostępna płatna wersja pro

Google Play: Endomondo

Wpis na blogu: Zdrowie i sport z Androidem

Feedly

Opis: Google Reader od zawsze cieszył się całkiem sporą popularnością swoich użytkowników, jednak większość z nich zwracało uwagę na kiepski interfejs usługi. Na szczęście dzięki otwartemu API powstało wiele godnych uwagi aplikacji, które obudowują Google Readera w ładniejsze i bardziej funkcjonalne szaty. Do tego grona należy niewątpliwie zaliczyć Feedly, który oprócz rzeczonej aplikacji na Androida posiada jeszcze specjalną aplikację webową.

Feedly kusi designem i w moim odczuciu sprawuje się naprawdę dobrze przynosząc sporą wartość dodaną produktowi Google.

Cena: darmowa

Google Play: Feedly

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Feedly

Fuelio

Opis: Utrzymujące się na wysokim poziomie ceny benzyny, wymuszają na wielu kierowcach różne wyrzeczenia. Warto więc śledzić opłaty na paliwo, w czym pomóc może nam właśnie Fuelio. W rzeczonej aplikacji możemy dodawać kolejne tankowania dla wielu różnych pojazdów, a następnie sprawdzać spalanie oraz koszta widoczne w dzienniku tankowań. Znajdziecie tutaj również wiele przydatnych wykresów, a także dodatkowy moduł umożliwiający zapisywanie pozostałych kosztów związanych z obsługą auta.

Cena: darmowa, dostępny płatny klucz Pro

Google Play: Fuelio

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Fuelio

Imdb

Opis: Imdb na Androida, to mobilna wersja prawdopodobnie najpopularniejszego serwisu na świecie związanego z tematyką filmową. Osobiście bardzo lubię ich witrynę i z wielką przyjemnością powitałem dedykowany program na Androida. Warto dodać, że jest to produkt naprawdę dopracowany, o czym może świadczyć choćby fakt, wydania specjalnej wersji na tablety, co w świecie Androida wciąż jest niestety zbyt rzadkim zjawiskiem.

Cena: darmowa

Google Play: Imdb

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 3

Kingsoft Office

Opis: Kingsoft Office to jeden z wielu pakietów biurowych dostępnych na Androida, lecz wyróżnia się on na tle konkurencji tym, że jest dostępny za darmo. Warto jednak zaznaczyć, że nie ucierpiała na tym funkcjonalność produktu.

Program wspiera 23 różne formaty plików i świetnie sobie radzi z edycją dokumentów utworzonych za pomocą pakietu Microsoft Office. Na plus należy zaliczyć również opcję odczytywania dokumentów PDF.

Cena: darmowa

Google Play: Kingsoft Office

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Kingsoft Office

m.Lotto

Opis: Gry losowe organizowane przez Totalizator sportowy wciąż cieszą się całkiem sporą popularnością mimo upływu lat, co szczególnie jest widoczne podczas licznych kumulacji jakie miały ostatnio miejsce. m.LOTTO to oficjalna aplikacja wydana przez Totalizator sportowy i poza tym, że nie posiada dedykowanej wersji na tablety, sprawuje się naprawdę nieźle.

Cena: darmowa

Google Play: m.LOTTO

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: m.LOTTO

moBILET

Opis: moBILET to aplikacja, która umożliwia zakup biletów na komunikację miejską w wielu polskich miastach. Program działa naprawdę przyzwoicie, a jego dodatkowym atutem jest obsługa płatnej strefy parkowania w kilkudziesięciu polskich miejscowościach. moBILET działa na zasadzie prepaidu, czyli przed ewentualnymi zakupami musimy posiadać środki na koncie.

Cena: darmowa

Google Play: moBILET

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: moBILET

MoreLocale 2

Opis: Jeśli masz telefon z dystrybucji zagranicznej, lub posiadasz nieoficjalne oprogramowanie, może zdarzyć się że w Twoim Androidzie nie będzie języka polskiego, lub naszych rodzimych ustawień regionalnych. W takim przypadku z pomocą przyjdzie MoreLocale 2, który umożliwia ustawienie praktycznie dowolnego języka w naszym systemie (nawet jeśli nie został on zawarty w oprogramowaniu).

Cena: darmowa

Google Play: MoreLocale 2

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 2

My Days - Period & Ovulation

Opis: Aplikacja która do gustu przypadnie raczej tylko kobietom. My Days pozwala Wam zapisywać informacje o Waszych kluczowych dniach związanych z cyklem menstruacyjnym. Dzięki temu łatwiej jest wyznaczyć kolejny okres oraz ważniejsze jego punkty. Całość zaprezentowano na przejrzystym i kolorowym kalendarzu.

Cena: darmowa

Google Play: My Days - Period & Ovulation

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: My Days - Period and Ovulation

NapiDroid

Opis: Rosnące ekrany Androidów oraz pojemności dyskowe urządzeń je obsługujących, sprzyjają zwiększeniu liczby ich potencjalnych zastosowań. Coraz częściej słuchamy za ich pomocą muzyki, robimy zdjęcia, a ostatnio także oglądamy filmy. W przypadku filmów, ważnym ich aspektem są szczególnie popularne w naszym kraju napisy. Standardowo możemy je pobrać na komputerze, a następnie skopiować na telefon, jednak nie zawsze jest do końca efektywne rozwiązanie.

Dużo lepszym wyjściem z sytuacji, będzie niewątpliwie aplikacji NapiDroid, która jest oficjalnym klientem NapiProjekt na Androida. Dzięki temu programowi, szybko ściągniemy właściwie dowolne napisy do wskazanego przez nas filmu w dogodnym dla nas formacie.

Cena: darmowa

Google Play: NapiDroid

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: NapiDroid

Plan lekcji

Opis: Studia już dawno za mną, a tym bardziej szkoła, jednak mimo to, pozwoliłem sobie jakiś czas temu zrecenzować niniejszy program. Plan lekcji to nasza rodzima aplikacja, która robi dokładnie, co sugeruje jej nazwa. Z pomocą programu ułożymy zatem harmonogram zajęć zarówno dla uczniów jak i dla studentów, a całość wyświetlimy na gustownym widżecie na pulpicie.

Cena: darmowa

Google Play: Plan lekcji

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Plan lekcji

Pocket

Opis: Jeśli nie zawsze macie czas na przeczytanie określonego artykułu, a zarazem chcecie do niego wrócić później, to Pocket będzie niewątpliwie czymś dla Was. Z pomocą tego programu, możecie zapisać dowolny artykuł do przeczytania na później, obojętnie czy korzystacie obecnie ze smartfonu, czy też pełno wymiarowej komputerowej przeglądarki. Wszystkie wybrane artykuły przypisywane są do naszego konta, z którego później można je pobrać właśnie na telefon i odczytać w dogodnym dla nas momencie.

Warto wspomnieć, że Pocket po pobraniu artykułów możecie działać offline, a do tego jest stanie je sprowadzić do bardziej przejrzystej formy, obcinając zbędne elementy strony i serwując nam jej kluczową w danym przypadku część.

Cena: darmowa

Google Play: Pocket

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Read It Later (stara nazwa aplikacji Pocket)

Program TV

Opis: Program TV to swego rodzaju Androidowy niezbędnik dla osób oglądających TV. Z pomocą tej aplikacji będziecie mogli sprawdzić ramówkę praktycznie dowolnej stacji i to bez ruszania się z kanapy.

Cena: darmowa

Google Play: Program TV

QR Droid

Opis: QR kody zwane u nas również fotokodami, co jakiś czas próbują się przebić do szerszej świadomości użytkowników. Na razie nikt nie zaprezentował chyba żadnego ich sensownego rozwiązania, które szturmem podbiło by rynek, ale w pewnych aspektach (szczególnie w ujęciu mobilnym) bywają całkiem przydatnym środkiem na przenoszenie informacji.

Jeśli macie jakąkolwiek styczność z tym tematem, to za pomocą QR Droid będziecie w stanie odczytać dowolny kod oraz stworzyć własną interaktywną wizytówkę, którą możecie dołączyć np. do CV i tym sposobem zadziwić potencjalnego pracodawcę;)

Cena: darmowa

Google Play: QR Droid

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: QR Droid

Repertuar Kin WP.PL

Opis: Repertuar kin to kolejna w tym zestawieniu aplikacja przygotowana przez Wirtualną Polskę. Jak nieraz już podkreślałem, wszystkie programy, które wychodzą z pod ich ręki, prezentują zawsze ten sam wysoki poziom zarówno treści jak i samego wykonania.

W tym przypadku możemy przejrzeć repertuary kin we wskazanym mieście, bądź też spróbować iść trochę odwrotnie i znaleźć kino w którym grany jest wybrany przez nas film.

Cena: darmowa

Google Play: Repertuar Kin WP.PL

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Repertuar kin

Soccer / Football Live Scores

Opis: Fani piłki kopanej z pewnością docenia tą aplikację, ponieważ jest to jeden z lepszych programów do sprawdzania wyników, jakie znaleźć można w Google Play. Lista obsługiwanych relacji jest naprawdę spora (nie zabrakło nawet naszej rodzimej piłki), a przy każdym z meczy można podejrzeć kluczowe statystyki, informacje oraz aktualne składy drużyn.

Cena: darmowa

Google Play: Soccer / Football Live Scores

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 2

Solid Explorer

Opis: Solid Explorer to nasz kolejny rodzimy akcent, który mnie osobiście na tyle przypadł do gustu, że wygrał nawet rywalizację z innym popularnym menadżerem, do niedawna znanym głównie z desktopów czyli Total Commanderem. Solid Explorer posiada świetny design, intuicyjny interfejs oraz bogatą funkcjonalność. Do tego dostępny jest za darmo i w języku polskim. Czegóż chcieć więcej:)?

Cena: darmowa

Google Play: Solid Explorer Beta2

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Solid Explorer

SoundHound

Opis: SoundHound to jedna z tych aplikacji, dzięki której będziecie mogli zabłysnąć w towarzystwie. Z pomocą tego programu (konieczne aktywne połączenie internetowe) możecie znaleźć wykonawcę oraz tytuł praktycznie dowolnej piosenki, którą aktualnie słyszycie. Wystarczy umieścić smartfon z uruchomioną aplikacją relatywnie blisko źródła dźwięku, nacisnąć przycisk i poczekać kilka-kilkanaście sekund, by SoundHound przesłał wyniki.

Cena: darmowa, dostępna rozszerzona wersja płatna

Google Play: SoundHound

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 5

Sport WP.PL

Opis: Sport WP.PL to ostatnia w niniejszym zestawieniu aplikacja przygotowane przez Wirtualną Polskę. Jest to kolejny solidny produkt, który w tym przypadku dostarcza najnowsze sportowe wiadomości oraz relacje z wybranych dyscyplin. Sport WP.PL wchłonął dotychczasową funkcjonalność chwalonej przeze mnie jakiś czas temu Ekstraklasy.

Cena: darmowa

Google Play: Sport WP.PL

Springpad

Opis: Springpad to kolejna aplikacja wykorzystująca dobrodziejstwa wspomnianych przeze mnie już wcześniej dzisiaj chmur. Z pomocą tego programu, możemy tworzyć wirtualne notatniki, w których zawrzemy notatki, odnośniki, listy wypunktowane itp. Wszystko to obłożone przyjemnym i intuicyjnym interfejsem, a do tego dostępne za darmo i z dowolnej lokalizacji.

Aplikacja obowiązkowa dla osób lubiących tworzyć wszelakie notatki i szkice:)

Cena: darmowa

Google Play: Springpad

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 6

Tapatalk Forum App

Opis: Tapatalk to świetny program, który obsługuje popularne skrypty for internetowych. Dzięki tej aplikacji będzie w stanie przeglądać Wasze ulubione fora i odpowiadać na posty bezpośrednio z poziomu Androida i to w naprawdę komfortowy sposób. Niestety program nie obsługuje wszystkich for z automatu. Tapatalk wspiera kilka popularnych skryptów i wymaga z reguły instalacji specjalnego rozszerzenia. Dla administratora forum nie powinno to być jednak większym problemem.

Minusem programu może być jednak jego cena, która w dniu pisania wpisu wynosiła około 10 zł.

Cena: 9,99 zł

Google Play: Tapatalk Forum App

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 2

Tłumacz Google

Opis: Tłumacz Google to popularna webowa usługa, która również doczekała się swojej mobilnej wersji. Androidowy tłumacz naprawdę daje radę i posiada kilka specjalnych funkcji. Jedną z ciekawszych jego funkcjonalności jest możliwości tłumaczenia tekstu zapisanego na zdjęciu. W sumie w całej aplikacji zawarto obsługę 65 języków, co wydaje mi się być całkiem imponującą liczbą. Do poprawnej pracy wymagane jest aktywne połączenie internetowe.

Cena: darmowa

Google Play: Tłumacz Google

Transportoid

Opis: Transportoid to aplikacja, która na Androidzie cieszy się naprawdę długim stażem. Prawdopodobnie jest to jeden z pierwszych polskich sensowniejszych rozkładów jazdy komunikacji miejskiej. Dziś aplikacja Tomka Zielińskiego obsługuje kilkadziesiąt miast w całej Polsce, a liczba pobrań liczona jest w setkach tysięcy. Na tle konkurencji kuleje jeszcze trochę design, ale program sowicie wynagradza to zawartą funkcjonalnością.

Cena: darmowa, dostępny abonament który rozszerza funkcjonalność

Google Play: Transportoid

Wpis na blogu: Ciekawe i użyteczne aplikacje na Androida część 2

Unified Remote

Opis: Na koniec dzisiejszego zestawienia zostawiłem Unified Remote. Aplikacja jest ostatnia, ale wcale nie oznacza to że mało interesująca. Unified Remote jest czymś na kształt wirtualnego pilota do naszego komputera. Do poprawnego działania należy zainstalować na komputerze dedykowany serwer, a do tego umieścić oba urządzenia w jednej sieci lokalnej (ewentualnie można wykorzystać technologię Bluetooth).

Unified Remote posiada kilkanaście dedykowanych pilotów oraz kilka bardziej uniwersalnych. Mnie osobiście szczególnie do gustu przypadły piloty multimedialne, dzięki którym mogę sterować muzyką, czy też filmami siedząc z dala od komputera.

Cena: darmowa, dostępna płatna wersja rozszerzona

Google Play: Unified Remote

Wpis na blogu: Aplikacja tygodnia: Unified Remote Full

Powyższe zestawienie to tylko wycinek interesujących aplikacji, jakie znaleźć można w Google Play. Po więcej zapraszam do samego sklepu, a także do kategorii Android na niniejszym blogu, gdzie znajdziecie około setki tematycznych wpisów.

Gorąco zachęcam również, do zapoznania się z wpisami z sekcji Czytaj również poniżej:)

Data ostatniej modyfikacji: 23.09.2014, 22:07.

Komentarze

blog comments powered by Disqus