Artykuł

Bubble Jet Raider Bubble Jet Raider
lut 17 2014
0

Bubble Jet Raider - przyjemna i prosta do bólu gra na Androida.

Dzięki urządzeniom mobilnym, wiele osób pokochało gry na nowo, ponieważ teraz można grać praktycznie w dowolnym miejscu i czasie, a produkcje na smartfony, stopniem zaawansowania często dorównują niektórym, mniej rozbudowanym tytułom komputerowym.

Oczywiście wciąż nie uświadczymy tutaj jakości tytułów AAA, nie będziemy mieli również 20 kilku calowego ekranu, ale w tym przypadku chodzi o wyżej wspomnianą mobilność. Osobiście wciąż jestem tradycjonalistą i wolę gry na ekranie komputera, ale od czasu do czasu z zaciekawieniem zaglądam również na mobilne ekrany. W tym segmencie szczególnym uznaniem darzę proste produkcje, w których konkretny poziom, mogę przejść w kilka minut, czyli innymi słowy - zamknąć aplikację w dogodnym dla mnie momencie, bez czekania na kolejny savepoint.

Do takiego grona tytułów z pewnością można zaliczyć tytułowy Bubble Jet Raider. Gra jest z jednej strony bardzo miodna, a z drugiej jej logika jest prosta jak konstrukcja cepa. Wymarzony tytuł dla mnie;-)

Opis

Bubble Jet Raider to klasyczna zręcznościówka w dosłownym tego słowa znaczeniu. Głównym naszym zadaniem jest w tym wypadku walka ze złowrogimi kryształami, które zagrażają prowadzonej przez nas postaci. Oprócz tego na naszej przeszkodzie mogą stanąć również np. pająki i ptaki. Nasza postać może zebrać również wszelkiej maści pomagajki - np. specjalne młotki do tłuczenia kryształów. Wszystko to brzmi dość błaho i trywialnie, ale gwarantuje Wam że zabawa jest naprawdę przednia.

Szata graficzna jest prosta i przyjemna dla oka. Nie ma tutaj jakiś wygórowanych fajerwerków graficznych, ale jest ładnie i czytelnie. Sterowanie sprowadza się w dużej mierze do kierowania postacią góra/dół oraz tłuczenia kamieni drugą ręką.

Interfejs gry przemawia do nas w języku polskim i ogólnie warto podkreślić, że jest to nasza rodzima produkcja.

Podsumowanie

Bubble Jet Raider jest grą, o której na wstępie można pomyśleć, że nie ma do zaoferowania nic ciekawego, a sam pomysł jest trywialny - w końcu tego typu produkcje już nie raz gościły w sklepie zielonego robota. Nic bardziej mylnego. Rozgrywka jest prosta, ale każda kolejna porażka wkurza i podburza do dalszej gry, do zdobycia kolejnych kilku metrów. Szybko można zdać sobie sprawę, że z 5 minutowej rozgrywki, zrobiła się pół godzinna sesja. Jeśli szukacie więc niewymagającej gry, przy której możecie się szybko odprężyć, to Bubble Jet Raider będzie świetnym wyborem. Wystarczy tylko 4 zł - zabawa gwarantowana, czego potwierdzeniem są rewelacyjne noty w sklepie Google Play.

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Android 2.3 lub nowszy
  • Testowano na: Samsung Galaxy S4 - Android 4.3
  • Język polski: Tak
  • Cena: 3,99 zł
  • Google Play: Bubble Jet Raider
  • Rekomendacja:

***/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus