Artykuł

freeimages.com freeimages.com
wrz 07 2015
0

Hotels Combined - multiwyszukiwarka hoteli

Sezon wakacyjny już za nami i ma to nawet swoje odzwierciedlenie w pogodzie. Temperatura za oknem wyraźnie spadła, a do tego pojawił się wiatr i dawno nie widziane opady. Czy to oznacza koniec podróżniczego sezonu? Niekoniecznie. Być może warunki w Polsce są trochę gorsze niż choćby miesiąc temu, ale dlaczego mielibyśmy się ograniczyć tylko do naszego kraju? Jeśli wciąż jesteście przed urlopem, to warto spojrzeć na różne oferty.

Pomóc w tym może tytułowa aplikacja tygodnia Hotels Combined, będąca mobilną wersją portalu o tej samej nazwie.

Opis

Na pozór, aplikacja zdaje się być prostą wyszukiwarką hoteli, jakich wiele w sklepie Google Play. W tym przypadku nie warto jest jednak ufać pozorom, ponieważ w praktyce dostajemy potężną multiwyszukiwarkę, która przeszukuje oferty setek stron oraz aplikacji (w ofercie m.in. Booking, Expedia, Hotels.com itd.) oferujących noclegi w hotelach oraz innych tego typu przybytkach. Dzięki temu istnieje spora szansa ustrzelenia naprawdę ciekawej promocji.

Program posiada standardowy zestaw filtrów oraz opcji sortowania, które można znaleźć w tego rodzaju aplikacjach. Przy każdym hotelu, znajdziecie jego opis, zdjęcia, listę udogodnień, informacje o godzinach zameldowania, opinie gości oraz przede wszystkim zestawienie najlepszych ofert. Aplikacja nie posiada oczywiście możliwości zakupu wycieczek, tylko przekierowania do zewnętrznych stron.

Program posiada przyzwoitą szatę graficzną, która jest miła da oka i jednocześnie jest bardzo czytelna. Mobilna aplikacja pozwala oczywiście również na zalogowanie się do konta. Dzięki temu, będziemy mogli np. dodawać interesujące nas hotele do listy ulubionych.

Podsumowanie

Hotels Combined to aplikacja, która pozytywnie mnie zaskoczyła. Pierwotnie myślałem, że jest to prosta wyszukiwarka hoteli, w praktyce okazało się jednak, że jest to zaawansowana multiwyszukiwarka, która zawiera ogromną liczbę konkretnych ofert.

Oczywiście w przypadku aplikacji agregującej oferty, istnieje pewne ryzyko minimalnych opóźnień w aktualizacji cen, dlatego też zawsze warto na bieżąco weryfikować to co konkretny serwis aktualnie prezentuje. Ogólnie aplikacja godna polecenia:-)

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Zależy od urządzenia
  • Testowano na: Samsung Galaxy Note 3, Android 5.0
  • Język polski: Tak
  • Cena: darmowy
  • Google Play: Hotels Combined
  • Rekomendacja:

***/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida/WP? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus