Artykuł

sxc.hu sxc.hu
mar 17 2014
0

LiveSports.pl dostarczy wyniki Twojej ulubionej drużyny

Choć pogoda chwilowo nie dopisuje, to sportowa wiosna zaczęła się na dobre i już od kilku tygodni na dobre do gry wrócili nasi rodzimi kopacze. Oczywiście mamy wiele innych dyscyplin sportowych, w których osiągamy całkiem sporo sukcesów, ale mimo tego, to właśnie piłka nożna wciąż od lat przyciąga największą publikę.

Śledzenie wszystkich wyników nie zawsze może być łatwe, ale od czego mamy smartfony? Już wcześniej opisywałem kilka różnych aplikacji, które w dużej mierze były nastawione właśnie na prezentację wyników z obszaru piłki nożnej. Dziś natomiast chciałbym zaprezentować nową aplikację, która sama w sobie oferuje wsparcie dla 26 różnych dyscyplin!

Opis

LiveSports.pl - wyniki na żywo to stosunkowo nowa aplikacja w sklepie Google Play, która zdążyła jednak zebrać już wiele bardzo pozytywnych opinii. Tak jak wspomniałem we wstępie, program umożliwia śledzenie wyników dla aż 26 dyscyplin. Aktualnie oglądaną dyscyplinę oglądamy za pomocą wysuwanego menu.

W aplikacji nie mogło oczywiście zabraknąć wsparcia dla piłki nożnej, która w przypadku naszego kraju sięga nawet do niższych lig. LiveSports.pl dostarcza całkiem sporo danych na temat poszczególnych meczy, wydarzeń. W przypadku rozgrywek piłkarskich będą to np. wszystkie kluczowe zdarzenia z wybranego meczu, statystyki, składy, czy historia rozgrywek wybranej drużyny.

Spory nacisk postawiono również na zakłady bukmacherskie, co jest pewnym niepisanym standardem w tego rodzaju aplikacjach. Przy każdym z meczów pojawiają się kursy kilku popularnych bukmacherów.

Interesujące nas mecze możemy oznaczyć gwiazdką, dzięki czemu aplikacja będzie serwować nam aktualne powiadomienia związane z określonym wydarzeniem - np. nowa bramka w meczu.

W samej aplikacji brakuje mi przede wszystkim opcji śledzenia swojej ulubionej drużyny. W chwili obecnej, każdy interesujący nas mecz musimy dodawać do ulubionych - nie ma opcji by z automatu śledzić rezultaty uwielbianego przez nas zespołu.

Podsumowanie

LiveSports.pl - wyniki na żywo to bardzo ładna aplikacja do śledzenia wyników sportowych, która przemawia do nas w ojczystym języku i dostarcza sporo wyników z naszego rodzimego podwórka. Liczba obsługiwanych dyscyplin (dla przypomnienia - 26) również robi duże wrażenie, co z pewnością docenią fani sportu, którzy nie ograniczają się do jednej, czy kilku dyscyplin. Miejmy nadzieję że w kolejnych wersjach aplikacji zostanie dodane wsparcie dla śledzenia wyników wybranej drużyny.

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Android 2.2 lub nowszy
  • Testowano na: Samsung Galaxy S4 - Android 4.3
  • Język polski: Tak
  • Cena: darmowa
  • Google Play: LiveSports.pl - wyniki na żywo
  • Rekomendacja:

**/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Data ostatniej modyfikacji: 21.11.2014, 19:48.

Komentarze

blog comments powered by Disqus