Artykuł

freeimages.com freeimages.com
maj 04 2015
0

Onet Sport - aplikacja dla fanów sportu wszelkiej maści

Polacy są kibicami sukcesu. Pewnie podpadnę wielu osobom tym zdaniem, ale jeśli spojrzeć na kilkanaście ostatnich lat, to łatwo zauważyć jak w społeczeństwie i w kraju zmieniały się poszczególne fascynacje. Była Małyszomania gdy Małysz skakał dobrze i daleko. Później każdy z nas był ekspertem Formuły 1, gdy Robert Kubica stawiał na podium, były też biegi Justyny Kowalczyk.. Jeśli spojrzeć z perspektywy czasu, ilu z nas dalej interesuje się naprawdę tymi sportami? Pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi.

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Przyczyna jest prosta. Dziś mam przyjemność recenzowania aplikacji Onet Sport, która dotyka sportów wszelkiej maści, więc będzie to dobre rozwiązanie w obliczu zmieniających się trendów;-) Zobaczymy jak program sprawuje się w praktyce.

Opis

Onet Sport to aplikacja, która w sklepie Google Play znajduje się od jakiegoś czasu i dotychczas zbierała przeciętne noty. Twórcy postanowili coś z tym zrobić i przygotowali zupełnie odmienioną wersję programu. Już na pierwszy rzut oka, program poraża bogactwem wspieranych dyscyplin. Mamy tutaj kilkadziesiąt dyscyplin, które dodatkowo zawierają w sobie pokaźną kolekcję lig.

W wielu dyscyplinach dostępne mamy relacje live okraszone komentarzem redakcji. Każdą taką relację możemy dodać do kalendarza Google. Niestety aplikacja nie wspiera powiadomień push.

Dla wielu lig znajdziemy również tabele, terminarze oraz wszelkiej maści klasyfikacje. Bogactwo informacji dosłownie zalewa ekrany naszych smartfonów.

Graficznie również jest dobrze. Aplikacja posiada prosty i czytelny design, którego kluczowym elementem jest przycisk wyboru dyscypliny znajdujący się w lewym górnym rogu. Program wspiera również gesty - dzięki czemu łatwiej jest przełączać się pomiędzy kolejnymi artykułami. Działa to wszystko naprawdę sprawnie.

Podsumowanie

Onet Sport w nowej odsłonie pozytywnie zaskakuje. Świadczyć o tym mogą bardzo dobre noty jakie program zbiera w ostatnich dniach. Aplikacją powinny zainteresować się przede wszystkim osoby, które lubią różne sporty - tutaj jest ich naprawdę sporo i są one podane w przystępnej postaci. Szczerze polecam wszystkim entuzjastom:)

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Android 4.0 lub nowszy
  • Testowano na: Samsung Galaxy Note 3, Android 5.0
  • Język polski: Tak
  • Cena: darmowy
  • Google Play: Onet Sport - wyniki na żywo
  • Rekomendacja:

***/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida/WP? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus