Artykuł

metro.co.uk metro.co.uk
kwi 11 2016
0

Pepper - gratka dla łowców okazji

Jeśli miałbym przypisać zestaw cech, który najlepiej opisywałby obywateli naszego kraju, to z pewnością na mojej liście umieściłbym kombinatorstwo. Lubimy kombinować i to niezależnie od sytuacji. Jak robić by się nie narobić to z pewnością życiowe motto nie tylko Ferdka Kiepskiego. Ponadto jesteśmy łasi na okazje - wszędzie gdzie jest szansa na potencjalnie tańsze zakupy, nie trudno o znalezienie amatorów łatwych okazji.

Jeśli zaliczasz się do tej grupy (a chyba każdy z nas trochę czuje te klimaty), to z pewnością powinieneś zainteresować się dzisiejszą aplikacją tygodnia, która jest gratką dla łowców okazji.

Opis

Przyznaje się bez bicia, że nie słyszałem wcześniej ani o serwisie, ani o aplikacji Pepper. Znałem głównie swojskie Qpony, które tak na dobrą sprawę są chyba największą konkurencją dla bohatera dzisiejszej recenzji.

Pepper to swoisty kombajn, który swoim konsumentom oferuje zestaw wszelakich promocji. Na ekranach aplikacji znajdziemy zarówno oferty ze sklepów stacjonarnych, jak również internetowych. Większość z nich dotyczy obniżek cen, ale czasem zdarzają się również informacje o pozycjach darmowych np. ciekawa kolekcja gier do pobrania za darmo.

Każda oferta ma swoją osobną stronę, licznik głosów oraz system komentarzy. To właśnie te dwa ostatnie elementy, są prawdopodobnie najbardziej wartościowe dla potencjalnych konsumentów ponieważ często weryfikują one sensowność oferty. Np. w przypadku Raspberry Pi 3 widocznego na screenie, użytkownicy w dyskusji zwracają uwagę na tańsze oferty umieszczone w zakamarkach sieci.

Każdy z użytkowników usługi może dodać własną informację o szokującej ofercie, ale wpierw trzeba się zalogować do aplikacji/serwisu. Na szczęście można to zrobić m.in. za pomocą Google i Facebooka.

Podsumowanie

Pepper to przyjemna i solidnie wykonana aplikacja, która swoim użytkownikom serwuje bogatą ofertę potencjalnie ciekawych promocji z różnych kategorii tematycznych. Program działa bardzo sprawnie, a pozytywne noty w sklepie Google Play tylko potwierdzają wysoką użyteczność i skuteczność tej aplikacji.

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Android 4.0 lub nowszy
  • Testowano na: Samsung Galaxy Note 3, Android 5.0
  • Cena: darmowy
  • Google Play: Pepper
  • Rekomendacja:

***/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida/WP? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus