Artykuł

flickr.com/photos/jurvetson/27795474 flickr.com/photos/jurvetson/27795474
kwi 21 2014
0

Qpony na ratunek tańszym zakupom w popularnych sieciówkach

Kombinowanie to chyba swego rodzaju nasz sport narodowy, który niekoniecznie zawsze musi się źle kojarzyć. Polacy np. do perfekcji opanowali tanie zakupy w sklepach stacjonarnych, czy sieci. Masowo korzystamy z różnorakich porównywarek cenowych, promocji, czy też właśnie tytułowych kuponów rabatowych. I to właśnie nad tą trzecią grupą chciałbym się pochylić w ramach dzisiejszego tekstu.

Kupony rabaty promocje - Qpony to aplikacja która występuje na kilku różnych platformach mobilnych i głównym jej zadaniem jest ułatwienie nam dostępu do wszelkiej maści kuponów rabatowych. W szczególności są one mocno popularne w nie zawsze lubianych fast foodach. Zamiast skupiać się tylko na jednej sieci, tytułowy program jest swoistym agregatorem wielu z nich.

Opis

Qpony to aplikacja, która w szczególny sposób przypadnie do gustu amatorom taniego jedzenia. W przeważającej bowiem mierze znajdziemy tutaj kupony do popularnych sieci fast food (McDontald's, KFC, NortFish itp.). W zależności od rodzaju dostawcy, kupony mogą pojawiać się bezpośrednio w aplikacji, na stronie WWW dostawcy, bądź też w pliku PDF. Aplikacja posiada również specjalną funkcjonalność Odetnij kupon, która przez zadany odcinek czasu, wyświetla na ekranie odpowiedni kod, który możemy pokazać sprzedawcy.

Kupony w aplikacji możemy dość skutecznie wyfiltrować. Wystarczy sięgnąć dłonią w lewo, by wyświetlić dostępne kategorie. Przyciski umieszczone w dolnej części okna, pozwolą z kolei wyświetlić kupony nowe, popularne, dla najbliższej okolicy oraz ulubione. Niezależnie od widoku, wszystkie kluczowe elementy są odpowiednio wyeksponowane i nie ma żadnego problemu z czytelnością aplikacji.

Podsumowanie

Tytułowa aplikacja Kupony rabaty promocje - Qpony to przede wszystkim świetny sposób na tani i szybki posiłek na mieście. W jednym miejscu znajdziecie bowiem bardzo dużo kuponów do popularnych sieci fast food. Oprócz tego znajdziemy tutaj również promocje różnych producentów odzieży, sklepów z elektroniką, a także interesujące oferty na różnorakie usługi. Aplikacja jest więc w pewnym sensie połączeniem klasycznych kodów rabatowych z czymś na kształt Grouponu.

Generalnie więc polecam, szczególnie zważywszy na fakt, że w jednej aplikacji znajdziecie wiele różnych ofert i promocji, które normalnie znajdują się w kilku innych programach od różnych producentów.

Informacje zbiorcze

  • Wymagania: Android 2.3 lub nowszy
  • Testowano na: Samsung Galaxy S4 - Android 4.3
  • Język polski: Tak
  • Cena: darmowy
  • Google Play: Kupony rabaty promocje - Qpony
  • Rekomendacja:

**/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus