Artykuł

freeimages.com freeimages.com
sie 25 2014
0

SofaScore LiveScore - świetna aplikacja dla fanów sportu

Mobilne aplikacje przynoszą wiele możliwości i dzięki nim jesteśmy w stanie być na bieżąco z aktualnymi wiadomościami. Mając telefon zawsze przy sobie, łatwo możemy sprawdzić prognozę pogody, odczytać newsy ze świata, czy prześledzić aktualne wyniki ulubionej dyscypliny sportowej. Fani sportu mają zresztą szczególnie dobrze, ponieważ w tym obszarze jest szczególnie dużo udanych aplikacji.

Sporo miejsca poświęciłem tego rodzaju aplikacjom na łamach tego bloga, aczkolwiek dotychczas były to głównie programy na system spod znaku zielonego robota. Dziś chciałbym Wam przedstawić świetny produkt typu LiveScore, który za darmo dostępny jest na OSie Microsoftu. Zapraszam do recenzji;-)

Opis

SofaScore LiveScore - Wyniki na Zywo Piłka nożna (tak dokładnie brzmi pełny tytuł dzisiejszej aplikacji) to prawdziwy sportowy kombajn. Oprócz tytułowej piłki nożnej śledzić można tutaj kilkanaście innych dyscyplin - tak więc każdy fan sportu z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zabawę z aplikacją warto rozpocząć od założenia konta, dzięki któremu łatwiej będzie nam zapisać nasze ulubione zespoły.. a także usunąć reklamy;-) Te ostatnie mogą zniknąć, jeśli zarekomendujemy aplikację przynajmniej trójce naszych znajomych.

SofaScore LiveScore to aplikacja bardzo bogata w dane i o dziwo jest z tym również naprawdę dobrze, nawet w przypadku naszej rodzimej piłki kopanej. Informacje są aktualizowane na bieżąco, a w przypadku gdy dodacie drużynę do ulubionych, to będziecie dostawać również powiadomienia o meczach Waszego zespołu. Każdy mecz jest opisany naprawdę dokładnie. Mamy rozpisane wszystkie ważne zdarzenia, statystyki oraz składy. Możemy również odnieść się do aktualnego układu tabeli oraz zobaczyć jak rywalizujące w danym pojedynku zespoły radziły sobie wcześniej.

Mocnym punktem aplikacji jest również szata graficzna. Wygląd SofaScore cieszy oko, a interfejs jest prosty i intuicyjny. Wizualnie jest on dopasowany do standardów WP, ale niektóre elementy przywodzą mi tu trochę Androida - np. wysuwane menu z lewej strony. Całość jest jednak bardziej Microsofowa a aplikacje dobrze wpisuje się w kanwy nakreślone przez Microsoft.

Podsumowanie

SofaScore LiveScore to zadziwiająco dobra aplikacja dla fanów sportu. Program przemawia do nas w naszym rodzimym języku, oferuje funkcje powiadomień oraz bardzo bogatą bazę dyscyplin i wydarzeń sportowych. Całość została opakowana w przyjemny interfejs, z którym łatwo się zaprzyjaźnić. Jak dla mnie jest pozycja obowiązkowa dla wszystkich entuzjastów sportu.

Program dostępny również w wersji na Androida.

Informacje zbiorcze

***/***

Szukasz ciekawych i przydatnych aplikacji na Androida/WP? Sprawdź inne posty z kategorii aplikacja tygodnia.

Znasz dobrą aplikację mobilną? Daj mi o niej znać!

Komentarze

blog comments powered by Disqus